Niwa Nowa Wieś Gospodarze

Kinga Januszyk

Utworzono:

05.10.2015

Niwa Nowa Wieś zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z Sokołem Przytkowice. Mecz w ramach dziewiątej kolejki wadowickiej "okręgówki" odbył się...i praktycznie tyle można o nim napisać.

Obie ekipy nie dostarczyły kibicom zbyt wielu emocji, sytuacji bramkowych nie było praktycznie w ogóle, a piłkarze z Nowej Wsi i Przytkowic skupili się głównie na tym żeby gola nie stracić. Strzelać próbowali głównie z dystansu, ale jak na złość żadne z tych uderzeń nie mogło przynieść sukcesu, bo były one albo niecelne albo zbyt słabe.

W przeciągu dziewięćdziesięciu minut należy wyróżnić tylko jedną okazję - tą z 77 minuty gry, kiedy Jakub Makowski zagrał prostopadłe podanie do wybiegającego idealnie w tempo Adama Żmudy. Napastnik Niwy po minięciu wychodzącego z bramki Krzysztofa Żaka zwlekał ze strzałem, a jak już go oddał to trafił piłką w słupek.

Wówczas Niwa grała już w osłabieniu, bo dziesięć minut wcześniej za niewyparzony język z boiska wyleciał Piotr Klimczyński.

Niwa Nowa Wieś - Sokół Przytkowice 0:0

Niwa: Damian Pałamarczuk - Bartłomiej Zwaryczuk (71' Przemysław Oczkowski), Lucjan Stawowczyk, Wojciech Góral, Mateusz Śleziak - Łukasz Łęcki (46' Bogdan Swarzyński), Bartosz Michałek, Mariusz Piskorek, Kacper Górkiewicz (59' Jakub Makowski) - Adam Żmuda - Piotr Klimczyński.

Sokół: Krzysztof Żak - Marcin Waga, Paweł Godawa, Kamil Flaka (64' Krystian Palacz), Krzysztof Bogacz - Paweł Siemieński (79' Mateusz Żak), Mateusz Zając, Piotr Monica, Łukasz Waga - Mirosław Pilch (57' Krystian Smajek), Wiktor Maziarka (79' Sebastian Mlak).

Żółte kartki: Mariusz Piskorek - Mirosław Pilch, Krystian Palacz, Kamil Flaka, Łukasz Waga.

Czerwona kartka: Piotr Klimczyński (Niesportowe zachowanie, 67').

Sędzia: Michał Kudela (Wadowice)