Hat - trick Adama Żmudy

W sobotnie po południe Niwa pokonuje Victorię Zalas 3:2. Bohaterem meczu był Adam Żmuda, który zdobył wszystkie trzy bramki dla Nowej Wsi.
Wydawało się że po szybkim prowadzeniu dwubramkowym nasza drużyna będzie kontrolować przebieg spotkania, lecz rozluźnienie naszych zawodników, spowodowało ze stracili dwie bramki i po pierwszej połowie był już wynik 2:2.
W drugiej części gry zaczęła się walka o trzy punkty. Oby dwie drużyny stworzyły sytuacje podbramkowe, jednak to Niwa w 53 minucie zdobyła decydująca bramkę w tym meczu. I wygrała spotkanie 3:2.Tym samym nasza drużyna dopisała trzy cenne punkty do swojego dorobku.

0:1 Adam Żmuda 15'
0:2 Adam Żmuda 30'
1:2 Piotr Chlipała 32'
2:2 Piotr Chlipała 43'
2:3 Adam Żmuda 53'

SKŁAD NIWY: Gacur Grzegorz - Zięba Konrad, Góral Wojciech, Stawowczyk Lucjan, Makowski Jakub, Zwaryczuk Bartłomiej, Żmuda Kamil, Bogdan Grzegorz (20' Deska Sebastian), Piskorek Mariusz, Klimczyński Piotr, Żmuda Adam