"Niedosyt pozostaje jednak szanujemy jeden punkt" - mówi po ostatnim spotkaniu Sebastian Deska

Sebastian Deska - "W sobotnim meczu z Brzeziną chcieliśmy potwierdzić naszą dobrą dyspozycje na początku drugiej rundy i po inauguracyjnym remisie w Chełmku odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Swój plan na ten mecz miała jednak również drużyna z Osieka i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Lepiej w mecz weszli nasi rywale i po błędzie indywidualnym szybko objęli prowadzenie. Początek zdecydowanie dla Osieka.
Szybko jednak doszliśmy do siebie i po składnej akcji zespołu której konsekwencją był podyktowany rzut karny wyrównaliśmy. Później gra toczyła się głównie w środku pola i niewiele było sytuacji podbramkowych.
Myślę, że był to sprawiedliwy remis chociaż fakt iż sporą część meczu graliśmy z przewagą jednego zawodnika pozostawia w naszych szeregach spory niedosyt. Wiedzieliśmy jednak , że drużyna Brzeziny to zespół bardzo dobrze poukładany i zdyscyplinowany oraz potrafiący wyprowadzić zabójcze kontry o czym przekonaliśmy się przy okazji pierwszego spotkaniu w Osieku, gdzie pomimo dużej przewagi i wielu sytuacji bramkowych przegraliśmy 3-1.
Podsumowując - niedosyt pozostaje, jednak szanujemy ten punkt i walczymy dalej bo jeszcze wiele punktów do zdobycia a nasza drużyna w każdym meczu chce grac w piłkę, grać o pełną pulę i cieszyć się przy tym samą grą."