Niwa słaba, ale sędziowie jeszcze słabsi ...

Myślę, że każdy kto był na meczu to wie o czym mowa i nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać...

Gospodarze nie czekali zbyt długo ze zdobyciem bramki. Już kilka minut po pierwszym gwizdku oddali celny strzał z daleka pokonując broniącego Tlałkę. A od 23 minuty teoretycznie powinno być im jeszcze łatwiej. Po tym jak, podopieczni Kamila Żmudy stracili jednego zawodnika, gdy Piotr Klimczyński otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. 3 minuty później drużyna z Gromca wykorzystując przewagę zdobywa kolejnego gola na 2:0. Na tym wyniku pierwsza cześć spotkania się zatrzymała i więcej bramek nie padło. W drugiej odsłonie również zobaczyliśmy 2 razy piłkę w siatce. Tym razem jeden dla gospodarzy jeden dla gości. Najpierw w 78' minucie po wrzutce Kamila Żmudy, Mariusz Piskorek uderzył z głowy i umieścił piłkę w bramce. Następnie goście 10 minut później z rzutu wolnego ustawili wynik spotkania na 3:1. Co straciło nadzieję podopiecznych Kamila Żmudy na remis w tym meczu.