Pewne zwycięstwo Niwy

W sobotnie popołudnie zawodnicy Niwy podejmowali zespół Zagórzanki Zagórze. Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia naszego zespołu, w 6 minucie spotkania po ostrej wrzutce z rzutu rożnego Kamila Żmudy obrońca drużyny gości strzałem głową skierował piłkę do własnej bramki. Po kilku minutach nasza drużyna podwyższyła prowadzenie. Szybko rozegrany rzut wolny, potem dogranie Klimczyńskiego w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się Jakub Makowski i pewnym strzałem dał prowadzenie naszej drużynie 2:0. Drużyna gospodarzy poszła za ciosem i w 17 minucie po faulu na Klimczyńskim sędzia podyktował "jedenastkę". Pewnym strzałem okazał się Wojciech Góral i wyprowadził drużynę na trzy bramkowe prowadzenie. Wynik do przerwy już nie uległ zmianie.

Po przerwie zawodnicy Niwy zmarnowali wiele dogodnych sytuacji. Zemściło się to w 72 minucie spotkania, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla drużyny Zagórzanki za zagranie ręką Lucjana Stawowczyka. Tą sytuacje na gola wykorzystał Marcin Psioda umieszczając "futbolówkę" w bramce. W ostatniej akcji meczu Niwa przypieczętowała zwycięstwo, po strzale Grzegorza Bogdana z okolicy 30 m. Piłka wylądowała w siatce obok bezradnego bramkarza Zagórzanki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1. Zwycięstwo nasza drużyna zadedykowała kapitanowi Wojciechowi Goralowi i jego małżonce, którym urodziła się córka Liliana.

SKŁAD NIWY:
Grzegorz Gacur - Lucjan Stawowczyk, Wojciech Góral, Konrad Zięba, Jakub Makowski, Bartłomiej Zwaryczuk, Kamil Żmuda (77' Sebastian Deska), Grzegorz Bogdan, Piotr Klimczyński, Mariusz Piskorek, Adam Żmuda (85' Dominik Merta)

1:0 Samobójcza 6'
2:0 Jakub Makowski 9'