Trenerzy po meczu Niwa - Cracovia II

Oto co powiedzieli po sobotnim meczu Niwa - Cracovia II szkoleniowcy obu ekip: Andrzej Tomala oraz Piotr Górecki.

Andrzej Tomala (trener Niwy):
- Zastosowaliśmy jedyną możliwą taktykę, czyli grę wzmocnioną defensywą. Do sprawienia niespodzianki, czyli urwania liderowi dwóch punktów, zabrakło nam kilku sekund.

Piotr Górecki (trener Cracovii II):
- Wygraliśmy po bramce ze stałego fragmentu gry w doliczonym czasie. Wiedzieliśmy, że taki słabszy mecz musi nam się kiedyś przydarzyć. Dobrze, że mamy go już z nami. Nie graliśmy dzisiaj na wysokim poziomie, to nie był nasz dzień. Przeciwnik ustawił się w defensywie, 80% gry toczyło się na ich połowie. Martwi kontuzja naszego obrońcy Michała Bartosza, który ucierpiał przy starciu z jednym z piłkarzy drużyny gospodarza i uszkodził staw skokowy.

Źródło: www.cracovia.pl / www.oswiecim.naszemiasto.pl - Jerzy Zaborski