Trzy punkty zostają w Jaworznie

Kibice z Nowej Wsi, którzy w niedzielne popołudnie wybrali się do Jaworzna na mecz miejscowej Victorii z Niwą nie będą miło wspominać tego wyjazdu.
Już w 8 minucie gospodarze wyprowadzili kontrę, którą zamienili na bramkę, a jej autorem był Mariusz Suwaj. W 25 minucie pierwszą i jak się później okazało ostatnią w tym meczu bramkę dla Niwy zdobył Konrad Zięba, który po dośrodkowaniu z rzutu różnego zachował najwięcej zimnej krwi w polu karnym miejscowych. 4 minuty później było już 2:1, a autorem bramki, która ustaliła wynik pierwszej połowy został Marcin Smarzyński.
Po przerwie zespół z Jaworzna dołożył kolejne dwa gole. Najpierw w 77 minucie w sytuacji "sam na sam" Arkadiusz Żurawik "na raty" pokonał Sławomira Tlałkę, następnie wynik meczu w 87 minucie ustalił Jędrzej Krawczyk wykorzystując prostopadłe podanie.

VICTORIA 1918 JAWORZNO - NIWA NOWA WIEŚ 4:1 (2:1)

BRAMKI:
1:0 Mariusz Suwaj 9′
1:1 Konrad Zięba 26'
2:1 Marcin Smarzyński 30′
3:1 Arkadiusz Żurawik 78′
4:1 Jędrzej Krawczyk 88′

SKŁAD NIWY:
Sławomir Tlałka - Konrad Zięba, Lucjan Stawowczyk, Kamil Żmuda, Bartłomiej Zwaryczuk, Sebastian Deska, Dawid Nycz, Dominik Merta, Paweł Flis, Piotr Klimczyński, Adam Żmuda