W Nowej Wsi dzielą sie punktami

Wczorajszy mecz pomiędzy Niwą a Jawiszowicami zakończył się remisem 1:1.(1:1) Gola dla gości zdobył w 27 minucie Wesecki, natomiast dla Niwy w 38 minucie strzelał Grzegorz Bogdan.
Każda z drużyn zgarnęła wiec wczoraj po jednym punkcie na swoje konto....

SKŁAD NIWY: Gacur Grzegorz - Zięba Konrad, Góral Wojciech, Stawowczyk Lucjan, Zwaryczuk Bartłomiej, Żmuda Kamil, Deska Sebastian (65' Klimczyński Piotr) ,Merta Dominik, Bogdan Grzegorz (46' Jakub Makowski), Piskorek Mariusz (90' Michał Sordyl), Żmuda Adam (88' Bartosz Michałek)

SKŁAD JAWISZOWIC: Tlałka – Kabara, Bidziński, Nalepa, Kajor, Wesecki (73' Kowalski), Tworek (70' Brańka), Herman, Wójcik, Szymonik, Korczyk.

Goście zaczęli odważnie i na efekty nie trzeba było długo czekać. Herman z Weseckim zagrali tzw. klepkę. Pierwszy podciągnął z piłką niemal do końca boiska, wycofał na 10 metr, więc Wesecki pozostało dopełnienie formalności. Wyrównane padło jeszcze przed przerwą. Po zagraniu z wolnego, z lewej strony, przez Adama Żmudę, w polu karnym odnalazł się Bogdan, uderzając nie do obrony. Tuż przed przerwą minimalnie pomylił się Kamil Wójcik, który szukał gola w dniu 20. urodzin. Po przeciwnej stronie pomylił się Mariusz Piskorek.
Po zmianie stron gospodarze zepchnęli rywali do defensywy. Owszem, goście czasem coś konstruowali, jak choćby Korczyk. To po jego strzale Grzegorz Gacur odbił piłkę przed siebie, a Wójcikowi i Hermanowi nie udało się dokończyć akcji kolegi (52 min). Z kolei po rzucie rożnym Kamila Żmudy, minimalnie pomylił się Piskorek. W 75 min Piotr Klimczyński prostopadłym podaniem uruchomił Adama Żmudę, który został powalony przez Sławomira Tlałkę. Sędzia wskazał na „wapno”. Jednak strzał Mariusza Piskorka jawiszowicki bramkarz obronił, rzucając się w swój lewy róg.