Zagrali dla Śp. Adama Śleziaka

W sobotę na naszym obiekcie odbył się IV Memoriał im.Adama Śleziak pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.W memoriale wystąpiły tym razem drużyny oldboji :Reprezentacja Śląska, Zaborzanka Zaborze,T.S.Hejnał Kety oraz gospodarze Niwa Nowa Wieś.
Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Reprezentacji Śląska którą reprezentowali zawodnicy występujący niegdyś w ekstraklasie oraz reprezentacji Polski. Na drugim miejscu znalazła się Zaborzanka a trzecią lokatę zajął Hejnał Kęty. Niwa okazała się dobrym gospodarzem zajmując 4 miejsce.

Reprezentacja Śląska - Niwa Nowa Wieś 7:4
Zaborzanka Zaborze - TS Hejnał Kęty 4:1
Hejnał Kęty - Niwa Nowa Wieś 5:3
Reprezentacja Śląska - Zaborzanka Zaborze 5:1

Po zakończeniu turnieju na wszystkich czekała wspaniała grochówka oraz napoje chłodzące przy których wspominaliśmy Śp.Adama Śleziaka.

SKŁAD REPREZENTACJI ŚLĄSKA: Adam Stokowy, Radosław Gilewicz, Janusz Bodzioch, Mariusz Śrutwa, Ireneusz Jeleń, Adrian Sikora, Krzysztof Markowski, Andrzej Nikodem, Krystian Odrobiński, Krzysztof Kmietowicz, Adam Gożdzicki, Adam Kryger.

SKŁAD ZABORZANKI: Bolesław Urbańczyk, Marcin Wilczak, Waldemar Klisiak, Grzegorz Noworyta, Mirosław Semik, Zbigniew Przybyła, Bartosz Komendera, Sławomir Wiertel, Jan Sieranc, Mirosław Zajas, Leon Garbaczewski, Piotr Gliwa, Ryszard Olchawa, Zbigniew Chomicz, Mirosław Naras.

SKŁAD HEJNAŁU: Maciej Korzeń, Jerzy Kasolik, Robert Czygier, Jacek Ulman, Wiesław Bogacz, Leszek Młocek, Artur Matyszkowicz, Dariusz Gołba Dariusz, Ryszard Gniłka, Daniel Wróbel, Dawid Sleziak, Dawid Wróbel, Wacław Faron, Przemysław Pluskota, Jezry Kloska, Janusz Jurzak.

SKŁAD NIWY: Kamil Foryś, Przemysław Tlałka, Sylwester Bączek, Andrzej Sadlik, Sławomir Tlałka, Tomasz Chwierut, Mirosław Chwierut, Paweł Dubiel, Grzegorz Bogdan, Mariusz Naglik, Tomasz Majdak, Andrzej Tomala, Ireneusz Jakubiec, Damian Pałamarczuk, Mateusz Naglik, Artur Raj.

DAWID ŚLEZIAK: "W imieniu rodziny chciałem serdecznie podziękować LKS Niwa Nowa Wieś,TS Hejnał Kęty Oldboys,Burmistrzowi Gminy Kęty Panu Krzysztof Klęczar oraz wszystkim sponsorom którzy przyczynili się do organizacji IV Memoriału im. Adama Śleziaka. Dziękuje i do zobaczenia za rok."