Żmuda i Piskorek o meczu z Łękami

Zobacz co po środowym zwycięstwie w Łękach powiedzieli trener Niwy Nowa Wieś Kamil Żmuda oraz zdobywca trzech goli w tym meczu Mariusz Piskorek.

Kamil Żmuda: - Jestem bardzo zadowolony z wyniku. Zrealizowaliśmy już część planu na tę rundę i możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość, bo w końcu zaczynamy realizować sporo założeń przedmeczowych. Wiadomo, że zależało mi podwójnie, aby się zrewanżować za jesienną porażkę na naszym stadionie i cel osiągnęliśmy.

Mariusz Piskorek: - Jak to każde mecze derbowe są pełne zaangażowania i walki to nam udało się zdominować i kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Choć gospodarze groźnie kontrowali to udało się zachować czyste konto. Dokładnie takiego rewanżu od siebie oczekiwaliśmy i się udało. Brawo drużyna!