Zwycięstwo Niwy

W rozegranym w sobotnie popołudnie spotkaniu drużyna LKS Niwa Nowa Wieś pokonała MKS Halniak Maków Podhalański 3:2

Spotkanie szczęśliwie rozpoczęło się dla drużyny gości, która to w 2 minucie spotkania objęła prowadzenie po rzucie rożnym i strzale głową Kozioła. Do wyrównania doprowadził w 25 minucie Klimczyński strzałem z okolicy 16 metra. Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy. Druga połowa także rozpoczęła się pechowo dla drużyny gospodarzy bo już w 47 min po dograniu wz...dłuż bramki Bobek wyprowadził Halniak na prowadzenie 1:2. Nasi zawodnicy jednak walczyli do końca i w 75 min Bogdan doprowadził do wyrównania po ewidentnym rzucie karnym na Piskorku. Nie minęły 3 minuty a nasi zawodnicy wyszli na prowadzenie po przejęciu piłki przez Adama Żmudę i zagraniu wzdłuż bramki. Gola zdobył Piskorek i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie 3:2. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i nasza drużyna po dobrym spotkaniu z wymagający rywalem może dopisać do swojego konta kolejne 3 pkt.