Trzy punkty zostają w Nowej Wsi!

We wczorajsze po południe Niwa wygrała mecz z Kalawarianką 2:0 (1:0). Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 35 minucie, kiedy to sędzia podyktował rzut wolny dla Niwy. Adam Żmuda dośrodkował piłkę, a Mariusz Piskorek uprzedzając bramkarza zdobył gola głową.

2 minuty przed końcem regulaminowego czasu padła druga bramka dla gospodarzy. Paweł Fils podał piłkę prostopadłym podaniem pomiędzy obrońców do nadchodącego Mariusza Piskorka, który wyszedł sam na sam i mijając bramkarza umieścił futbolówkę w pustej bramce. Tym samym ustalając wynik meczu na 2:0.

1:0 Mariusz Piskorek 35'
2:0 Mariusz Piskorek 88'

SKŁAD NIWY:
Paweł Szczepańczyk, Konrad Zięba, Michał Sordyl, Lucjan Stawowczyk, Paweł Flis, Jakub Makowski, Kamil Żmuda, Dominik Merta, Mariusz Piskorek, Adam Żmuda, Piotr Klimczyński (85' Bartłomiej Zwaryczuk)

Kolejne spotkanie podopieczni Kamila Żmudą zagrają w Makowie Podhalańskim, zmierzając się z Halniakiem. Kalwarianka natomiast zagra siebie z Nadwiślaninem.