Info i dojazd

Stadion Ludowego Klubu Sportowego Niwa Nowa Wieś znajduje się kilkadziesiąt metrów od prawego brzegu rzeki Soły, niemalże na końcu ulicy Świętego Floriana.
W skład obiektu sportowego naszego klubu wchodzą dwa boiska trawiaste. Główne boisko ma standardowe wymiary 105 m x 68 m.
W lipcu 2000 roku oficjalnie została oddana do użytku kryta trybuna, która wyposażona jest w 220 plastikowych krzesełek.Oprócz miejsc na trybunie, obok niej znajdują się ławki wyposażone również w plastikowe siedziska, które mogą pomieścić około pięćdziesięciu osób.
Na bocznym boisku kilka lat temu zamontowano sztuczne oświetlenie, co umożliwia trenowanie oraz rozgrywanie meczów sparingowych po zmroku.
W klubowym budynku znajdują się dwie szatnie, szatnia dla sędziów, magazyny na sprzęt sportowy oraz klubowe biuro.

Adres stadionu:
Ul. Św. Floriana 68, Nowa Wieś 32-651.

Plan stadionu: