Bez bramek w Nowej Wsi

Niwa Nowa Wieś zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie w sobotnim meczu. Było to spotkanie 2. kolejki IV ligi.

Obie drużyny rozpoczęły sezon podobnie, bo w pierwszej kolejce zgarnęły po trzy punkty. W sobotę żadnej z ekip nie udało się zdobyć goli, dlatego podzieliły się punktami.

Najlepszą okazję do zdobycia gola zmarnował Szymon Nowicki. Pomocnik Niwy Nowa Wieś otrzymał dobre podanie od Przemysława Dudzica, ale w sytuacji sam na sam z Krystianem Koziołem trafił wprost w niego.

Niwa Nowa Wieś - Iskra Klecza Dolna 0:0

Niwa: Grzegorz Gacur - Mateusz Śleziak, Wojciech Góral, Szymon Śliwa, Tomasz Chwierut - Szymon Nowicki, Bogdan Swarzyński, Piotr Merta, Bartosz Michałek (80' Szymon Rozner) - Mariusz Piskorek (15' Przemysław Tlałka), Przemysław Dudzic.

Iskra: Krystian Kozieł - Kamil Kozioł (85' Patryk Pindel), Maciej Marek, Paweł Wasilewski, Jakub Czaicki - Damian Wycisk (60' Michał Drechny), Piotr Sobala, Jakub Smagło, Adam Frączek (71' Bartłomiej Woźniak) - Damian Kowalczyk (78' Jakub Orłowski), Konrad Kukieła.

Sędziował: Grzegorz Malada (Kraków)

Żółte kartki: Adam Frączek, Damian Kowalczyk, Bartłomiej Woźniak.