Bez bramek w Żarkach

Sobotnie spotkanie w Żarkach zakończyło się bezbramkowym remisem. Niestety mimo kilku bardzo dobrym sytuacji bramkowych żadnej nie udało się wykorzystać.

"W pierwszych 30 minutach zawodnicy Niwy trzy razy byli blisko strzelenia gola. Piskorek trafił w bramkarza z pięciu metrów po strzale głową. Później ten sam zawodnik dobijał próbę kolegi z zespołu, ale piłka minęła słupek i nie wpadła do siatki. Jeszcze Nycz lobował bramkarza. Udało mu się to. Niestety dla niego piłka przeleciała też nad bramką.
W kolejne j fazie meczu obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, ale nie były one już aż tak klarowne, jak te z pierwszej fazy spotkania."

relacja z portalu faktyoswiecim.pl​

LKS ŻARKI - NIWA NOWA WIEŚ 0:0

SKŁAD NIWY:
Foryś - Zięba, Gardyński, Stawowczyk, Zwaryczuk, Deska (46' Flis), D. Merta (70' P. Merta), K. Żmuda, Klimczyński (72' A. Żmuda), Nycz, Piskorek

SKŁAD ŻAREK:
Zub - Gaudyn, Glistak, Piegzik (62' Przebinda), Nędza, Jesionowski, Horawa, Adamczyk, Kurzak (80' Gregorczyk), Żegleń, Horawa. Trener; Robert Saternus.

POZOSTAŁE MECZE:
KS Chełmek - Zagórzanka Zagórze 2:0