Czas na podsumowanie sezonu zakończonego w środku stawki

Apetyty kibiców przed niedawno zakończonym sezonem były niewątpliwie ogromne, bowiem wszyscy liczyli, że naszym zawodnikom uda się powtórzyć wynik z sezonu 2016/17, kiedy to zajęliśmy miescje na najniższym stopniu podium.
Nic bardziej mylnego, choć początek rozgrywek mógł napawać wielkim opzymizmem bo po 4 pierwszych meczach mieliśmy na swoim koncie 10 punktów i miejsce w czubie tabeli.
Później przyszła pechowa stratapunktów w Zatorze gdzie prowadzącdo przerwy 0:3 mecz, który można nazwać przełomowym bo to właśnie od niego zaczęliśmy grać w kratkę, zakończył się podziałem punktów. W skutek tego rundę jesienną ukończyliśmy na 8 miejscu, którego nie "oddaliśmy" aż do końca sezonu bo przewaga wypracowana nad dziewiątą drużyną i strata do siódmej po jesieni były zbyt duże.
Bilans meczów to 11 zwycięstw, tyle samo porażek i 6 remisów, 66 strzelonych bramek przy 50 straconych.
Najlepszym strzelcem naszego zespołu ponownie okazał się Mariusz Piskorek, króry w trakcie całego sezonu 22 razy umieścił piłkę w bramce rywali.
Przygotowania do kolejnego sezonu podopieczni Kamila Żmudy rozpoczną 9 lipca, na który możemy czekać z optymizmem bo jak głosi stare piłkarskie porzekadło "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz", a wszyscy doskonale wiemy w jakim stylu nasza
drużyna zakończyła sezon. Do zobaczenia!

Strzelcy bramek:
22 - Mariusz Piskorek