Dobra passa przerwana

Po wczorajszej przegranej podopieczni Kamila Żmudy przerywają swoją dobrą passe i oddają 3 punkty dla drużyny z Jawiszowic. Jest to ich pierwsza porażka w tej rundzie, która niestety musiała kiedyś nastąpić. W całym meczu Niwa nie stworzyła za dużo groźnych sytuacji podbramkowych. Jedyną która wykorzystała była dopiero ta w 89 minucie. Kiedy to po zagraniu Kamila Żmudy z rzutu wolnego piłkę zgrywa Wojciech Góral a będący w polu karnym Mariusz Piskorek strzela do bramki zdobywając kontaktowego gola dla swojej drużyny.

LKS JAWISZOWICE - NIWA NOWA WIEŚ 3:1 (0:0)

BRAMKI:
1:0 Patryk Senkowski 47'
2:0 Arkadiusz Bartula 80'
2:1 Mariusz Piskorek 89'
3:1 Kamil Wójcik 90+4'

SKŁAD NIWY: Paweł Szczepańczyk – Konrad Zięba, Wojciech Góral, Lucjan Stawowczyk, Sebastian Deska – Bartłomiej Zwaryczuk, Grzegorz Bogdan (68' Jakub Makowski), Kamil Żmuda, Paweł Flis (60' Dominik Merta) – Adam Żmuda, Mariusz Piskorek.

SKŁAD JAWISZOWIC: Sławomir Tlałka – Rafał Nalepa, Adam Bidziński, Michał Juszczyk (3' Szymon Rozner),
Tomasz Tworek – Krzysztof Wesecki, Kamil Wójcik, Marcin Herman, Patryk Senkowski – Arkadiusz Bartula, Andrzej Żupa