Kolejne trzy punkty na konto Niwy

W sobotnie popołudnie Nasi zawodnicy wybrali się do Makowa Podhalańskiego na spotkanie z tamtejszą drużyną Halniaka. Podopieczni Kamila Żmudy od samego początku walczyli o zdobycie bramki. Pierwsza padła już w 8 minucie, kiedy to Kamil Żmuda z rzutu wolnego uderzył nad murem w słupek, po czym piłkę do bramki skierował Mariusz Piskorek. Następne minuty spotkania to dalsza dominacja na boisku drużyny Niwy, czego konsekwencją były kolejne bramki Naszego Zespołu. W 28 minucie spotkania pięknym podaniem na skrzydło popisał się Kamil Zmuda po czym jeszcze piękniejszym uderzeniem w okienko bramki Halniaka gola zdobył Piotr Klimczyński podwyższając tym samym prowadzenie na 0:2. Na tym drużyna Niwy nie poprzestała i zdobyła kolejną bramkę w pierwszej połowie, po wyrzucie piłki z autu przez Dominika Mertę skrzydłem popędził Mariusz Piskorek i wyłożył piłkę na 5 metr Piotrowi Klimczyńskiemu, który pewnym strzałem dał prowadzenie Naszej drużynie 0:3. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i długimi momentami przewaga Niwy nie podlegała dyskusji. W 57 minucie spotkania Mariusz Piskorek po pięknym dośrodkowaniu Pawła Flisa strzałem głową podwyższył prowadzenie na 0:4. W końcowych minutach spotkania popularny "Mara" skompletował hat-tricka pewnie wykonując rzut karny. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Niwy 0:5.
Gratulujemy i liczymy na kolejne udane spotkania Naszej drużyny!

0:1 Mariusz Piskorek 8'
0:2 Piotr Klimczyński 28'
0:3 Piotr Klimczyński 45'
0:4 Mariusz Piskorek 57'
0:5 Mariusz Piskorek 86' (k)