Niwa się rozwija, mamy nowy autobus!

Niwa Nowa Wieś rozwija się z dnia na dzień. Po zmianach na stadionie o których informowaliśmy kilka dni temu, nadszedł czas na kolejną niespodziankę. Tym razem chodzi o nowy, klubowy autokar jakim wkrótce na mecze będą podróżować nasi piłkarze.

Autokar marki Setra 416 GT HD jest wyposażony m.in. w automatyczną klimatyzację, sprzęt audio, video-dvd, rozkładane i rozsuwane na bok fotele serii Setra LUX-LINE oraz przyciemniane szyby.

Zakup tego autokaru był możliwy dzięki środkom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego oraz dofinansowaniu przez Unię Europejską.

- Staramy się zapewniać naszym zawodnikom jak najwyższy komfort podróży na ligowe spotkania. Pozyskanie tego autokaru jest zapewne sporą niespodzianką na czwartoligowym poziomie, jednak dzięki zgromadzonym funduszom uważamy, że zakup tego autokaru był bardzo dobrym rozwiązaniem. Dbamy również o rozpowszechnianie dobrego wizerunku naszego klubu, a ten autokar bez wątpienia w tym pomoże - mówi Antoni Mojżesz, prezes Niwy Nowa Wieś. - Patrzymy również w przyszłość, a konkretnie mam tu na myśli naszych juniorów, którzy zajmują w swojej lidze pierwszą pozycję i mają realną szansę na awans do Małopolskiej ligi juniorów, a tam jak wiadomo wyjazdy są czasami jeszcze dalsze niż w IV lidze - dodał sternik naszego klubu.

Wkrótce na naszej stronie zamieścimy więcej informacji oraz zdjęć nowego autokaru.