NOWY ZARZĄD NASZEGO KLUBU

W ubiegłą sobotę na sali OSP odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze LKS Nowa Nowa Wieś.
Po przywitaniu zaproszonych gości swoje sprawozdanie złożyli Prezes z ogólnej działalności klubu, skarbnik z sytuacji finansowej oraz trenerzy poszczególnych grup szkoleniowych wyniki sportowe.
Odbyły się także wybory nowego zarządu. Nasz klub będzie działał w liczbie 17 członków.

NOWY ZARZĄD NASZEGO KLUBU

Leszek Surowiec - prezes
Rafał Naglik – zastępca do spraw sportowych
Radosław Bisaga – zastępca do spraw gospodarczych
Ryszard Naglik - skarbnik
Lucjan Stawowczyk - sekretarz
Kinga Januszyk
Marian Naglik
Damian Smolarek
Edward Gawęda
Marcin Miksa
Stanisław Pałamarczuk
Jarosław Foryś
Sebastian Mysłajek
Marek Adamus
Franciszek Gałgan
Marian Pszczółka

Honorowym prezesem został pan ANTONI MOJŻESZ, któremu owacjami na stojąco podziękowała cała sala za wspaniałą i społeczną 15-letnią pracę.
Przykro nam, że tej pracy na rzecz klubu i promocji gminy Kęty nie docenili włodarze naszej gminy, po raz pierwszy w historii zebrań nie przysyłając swojego przedstawiciela. No cóż można i tak … .
Chcemy życzyć nowemu prezesowi Panu Leszkowi i wszystkim członkom klubu samych sukcesów oraz owocnej wspólnej pracy.