Oczkowski i Zwaryczuk podsumowują jesień

Jak wiadomo nie dawno zakończoną rundę jesienną nie możemy zaliczyć do udanych. Warto jednak pozwolić ją ocenić samym zainteresowanym, czyli piłkarzom Niwy Nowa Wieś.
Najpierw poprosiliśmy o kilka słów komentarza dwójkę naszych zawodników: Przemysława Oczkowskiego oraz Bartłomieja Zwaryczuka.

Przemysław Oczkowski:
- Podsumowując mogę powiedzieć, że spodziewałem się większej rywalizacji, większych ambicji, większej walki co w parze idzie z walką o pierwszą piątkę, o czub tabeli. W końcu jesteśmy drużyną i warto też powiedzieć o sobie, a nie krytykować tylko innych. Szkoda tych nieszczęśliwych remisów i tak mało zwycięstw. Najważniejsze, że zakończyliśmy zwycięsko i liczę na mocną poprawę na rundę wiosenną i od siebie samego też.

Bartek Zwaryczuk:
- Po spadku z czwartej ligi oczekiwania wobec całego zespołu były o wiele wyższe. Niestety rundy jesiennej nie możemy zaliczyć do udanych. Bilans zwycięstw mówi wszystko, udało nam się wygrać tylko trzy z piętnastu meczy i zanotowaliśmy aż osiem remisów. Liczymy, że intensywnie przepracowana przerwa zimowa przyniesie skutki i w rundzie wiosennej odnotujemy więcej zwycięstw.