Po nieudanym karnym Mariusz Piskorek odkupuje swoje winy

I tym razem Niwa pokonuje rywala. Wczorajsze spotkanie pomiędzy Niwą a drużyną z Białki zakończyło się wynikiem 2:0 (0:0), a oby dwie bramki dla naszego zespołu zdobywa wspomniany w tytule Mariusz Piskorek.

SKŁAD NIWY:
Paweł Szczepańczyk – Konrad Zięba, Wojciech Góral, Lucjan Stawowczyk, Bartłomiej Zwaryczuk – Grzegorz Bogdan
(73' Dominik Merta), Kamil Żmuda, Piotr Klimczyński (90+2 Michałowski), Paweł Flis (61' Sebastian Deska) – Adam Żmuda, Mariusz Piskorek.

SKŁAD TEMPA:
Łukasz Białończyk – Paweł Kozieł, Paweł Mentel, Szymon Marek, Jan Woźny – Mateusz Balcer, Jakub Korba, Bartłomiej Ficek (82' Kamil Urbański), Michał Puzik – Tomasz Murzyn
(73' Wojciech Nowak) – Dariusz Szymoniak.

BRAMKI:
1:0 Mariusz Piskorek 83'
2:0 Mariusz Piskorek 90+1'

Wczorajsze losy spotkania rozegrały się dopiero w ostatnich minutach gry. Do tego czasu oby dwie drużyny miały wiele sytuacji aby zdobyć nie jedną bramkę, jednak żadna z nich nie wykorzystała tego. Tuż przed przerwa, w polu karnym został sfaulowany Wojciech Góral. Sędzia główny widząc to dyktuje rzut karny dla gospodarzy, dając im szanse na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Niestety Mariuszowi Piskorkowi nie udaje się pokonać broniącego Łukasza Białończyka. Do przerwy zostaje więc bezbramkowy remis.
Po długiej nerwowej grze w 83 minucie w końcu pada bramka. Swoje winy odkupuje Mariusz Piskorek, który otrzymuję prostopadłą piłkę od nadbiegającego Piotra Klimczyńskiego i świetnym strzałem kieruje futbolówkę w stronę bramki dając swojej drużynie prowadzenie.
Na tym się jednak nie skończyło. Minutę po regulaminowym czasie gry piłkę na wolne pole otrzymuje Deska który uprzedzając wychodzącego z bramki bramkarza strzela na wślizgu w kierunku bramki. Nie był to jednak mocny strzał dlatego wbiegający w pole karne Piskorek wpycha piłkę do siatki zapewniając im drugiego gola.