Pogrom w sobotnim sparingu

Niwa Nowa Wieś w sobotnie popołudnie rozgromiła reprezentanta skoczowskiej A-klasy Wisłę Strumień aż 5:0 (1:0) w swoim kolejnym meczu sparingowym. Po dwa gole w tym spotkaniu zdobył duet napastników Mariusz Piskorek-Przemysław Dudzic, natomiast piątego gola dołożył Bogdan Swarzyński.
Mecz został rozegrany na sztucznej murawie w Pszczynie.

Niwa Nowa Wieś - Wisła Strumień 5:0 (1:0)
Bramki:
Przemysław Dudzic - 2, Mariusz Piskorek - 2, Mariusz Piskorek.

Niwa: Paweł Szczepańczyk - Lucjan Stawowczyk, Jakub Makowski, Wojciech Góral, Paweł Brańka - Bartłomiej Zwaryczuk, Bogdan Swarzyński, Przemysław Tlałka, Szymon Rozner - Przemysław Dudzic, Mariusz Piskorek.
Grali również: Grzegorz Gacur, Damian Pałamarczuk, Dominik Merta, Piotr Klimczyński, Łukasz Łęcki, Tomasz Chwierut.

Wisła: Bartosz Grabowski - Dariusz Potrząsaj, Piotr Masłowski, Wojciech Kubaczka, Dariusz Indyk - Michał Mach, Krzysztof Masłowski, Michał Szczerbiak, Michał Hanusiak - Jan Lang, Kamil Różankowski.
Grali również: Testowany, Przemysław Kotkowski, Mateusz Janota, Rafał Papliński, Daniel Polit, Łukasz Szast, Krystian Danel.

Źródło: własne / www.strumien.com
Foto: www.strumien.com