Powtórka z finału

W najbliższą sobotę Niwa Nowa Wieś rozegra przedostatni (prawdopodobnie) mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej. Formę piłkarzy z Nowej Wsi sprawdzi Brzezina Osiek, która będzie miała okazję wziąć rewanż za porażkę w październikowym finale Pucharu Polski.

Obecnie drużyna Brzeziny Osiek występuje w wadowickiej "okręgówce", plasując się po rundzie jesiennej na 5. pozycji. Osieczanie zgromadzili na swoim koncie 27 punktów, wygrywając dziewięć spotkań oraz przegrywając sześć. Ani jeden mecz z ich udziałem nie zakończył się remisem.

Brzezina Osiek w ostatnich dwóch sparingach imponowała skutecznością, strzelając aż 21 (!) goli. Najpierw żółto-zieloni pokonali Zgodę Malec 10:1, a następnie LKS Rudołtowice-Ćwiklice aż 11:1.
W meczu ze Zgodą cztery gole zdobył Tomasz Dubiel, który w najbliższą sobotę będzie miał okazję zmierzyć się ze swoimi byłymi partnerami z drużyny.

Ostatnim meczem w którym mierzyły się zespoły z Nowej Wsi i Osieka był wspomniany finał Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Górą wówczas byli podopieczni Andrzeja Tomali, którzy pokonali Brzezinę po emocjonującym spotkaniu 2:1.

Mecz pomiędzy Niwą Nowa Wieś, a Brzeziną Osiek zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 2 marca 2014 roku o godzinie 14:30. Miejscem spotkania będzie stadion w Nowej Wsi przy ulicy Św. Floriana 68.

Jednocześnie przypominamy, że dzień po meczu z Brzeziną Osiek, w niedzielę 2 marca Niwa Nowa Wieś zagra w charytatywnym turnieju "Gramy dla Maksia!".
Szczegóły imprezy oraz harmonogram turnieju znajduje się TUTAJ.