Przed nami kluczowe spotkania

W najbliższą sobotę Niwa Nowa Wieś rozegra pierwsze z trzech ostatnich, wydaje się kluczowych spotkań o czwartoligowy byt. Piłkarze Andrzeja Tomali podejmą na własnym stadionie Iskrę Klecza Dolna, a początek meczu wyznaczono na godzinę 16:00.

Iskra Klecza Dolna, Cracovia II, Wiślanie Jaśkowice - te trzy zespoły będę rywalami Niwy Nowa Wieś w ostatnich kolejkach sezonu 2013/14 - sezonu, który jest niesamowicie wyrównany, szczególnie jeśli chodzi o środek tabeli.

Pierwszym rywalem naszej drużyny w walce o utrzymanie będzie Iskra Klecza Dolna - drużyna, która swoją solidną postawą w obecnych rozgrywkach doszła obecnie do piątej lokaty. Na taki wynik podopiecznych Filipa Niewidoka złożyło się dwanaście zwycięstw, siedem remisów oraz osiem porażek, co dało 43 punkty.

Jesienią w Kleczy Dolnej Niwa zremisowała 1:1, choć na prowadzenie wyszła w...91 minucie gry. Niestety na trafienie Przemysława Dudzica w ostatniej doliczonej minucie odpowiedział Konrad Kukieła.