Punkty dla Białki

Po sobotnim meczu w Białce punkty trafiają na konto Tempa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

"Mecz był bardzo ważny dla obu ekip i dlatego nikt nie chciał się otworzyć. Było to widoczne podczas gry. Kibice obejrzeli sporo walki w środku pola. Sytuacji bramkowych było bardzo niewiele.
W pierwszej połowie zdecydowanie dominowali gospodarze. Częściej byli przy piłce, ale tzw. setek stwarzali niewiele. Po jednej z nich w 35. minucie zawodnicy Tempa cieszyli się z bramki. Piłkę dorzucił jeden z piłkarzy klubu z Białki. Z trudem głową uderzył Balcer. Bramkarz Niwy popisał się świetną interwencją, ale dobitka Żaka była skuteczna.
W drugiej połowie do głosu doszli goście. Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Goście najlepszą sytuację mieli w 89. minucie, gdy po rzucie rożnym Mateja minimalnie przestrzelił."
 - relacja z portalu faktyoswiecim.pl

BRAMKI:
1:0 Dawid Żak 35'

SKŁAD NIWY:
Gacur - Gardyński, Stawowczyk, Mateja, Kukiełka(46' Zontek), Holewa, P. Merta, Flis (70' Nycz), Rzepa, Swarzyński (46' Deska), Piskorek.

SKŁAD TEMPA:
Koper - Gruca, Bryła, Mentel, Balcer, Wróblewski, Rupa, M. Balcer, Bisaga (75' Pająk), Puzik, Żak (65' Ficek).