Świąteczny komplet w derbach!

Trzy punkty zainkasowała Nasza drużyna w derbowym meczu z Brzeziną Osiek rozgrywanym w Wielką Sobotę.
Na bramkę otwierającą wynik spotkania, licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Nowej Wsi musieli czekać aż do 66 minuty.
Po faulu Kulczyka na Klimczyńskim Arbiter podyktował rzut karny dla Naszej drużyny a skutecznym egzekutorem "jedenastki" okazał się Mariusz Piskorek.
Warto dodać, że od tego momentu goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Bernasia za zbyt agresywne zachowanie, który nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego o rzucie karnym.
Mimo to przyjezdnym udało się strzelić wyrównującą bramkę, której autorem był Szewczyk po strzale z rzutu wolnego w 73 minucie.
Końcówka spotkania przyniosła wielkie emocje, a kibice którzy zostali do ostatniego gwizdka sędziego nie mają czego żałować.
Bowiem kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, rozjemca tego spotkania podyktował stały fragment dla Niwy tuż przed polem karnym rywali.
Do piłki podszedł Mateja, który huknął nie do obrony, a na tablicy świetlnej widniała 95 minuta, po której arbiter zakończył to emocjonujące widowisko.

NIWA NOWA WIEŚ - BRZEZINA OSIEK 2:1 (0:0)

1:0 Mariusz Piskorek 66'
1:1 Kamil Szewczyk 73'
2:1 Adam Mateja 90+5'