Tylko remis

W sobotnie południe Niwa rozegrała kolejny mecz rundy wiosennej, tym razem z Zatorzanką Zator. Finałem spotkania był niestety tylko podział punktów.

Zdecydowanym faworytem starcia drużyn z powiatu oświęcimskiego była Niwa, ale jak to w derbach bywa, nie zawsze faworyt zwycięża. Zatorzanka miała znaczne oparcie w bramkarzu, do tego od 30 minuty wygrywała po samobójczym trafieniu Nycza. Przyjezdni robili od tego czasu wszystko, by utrzymać skromne prowadzenie, a potem remis. Na pewno punkt jest nich sukcesem. Niwa zaś, gdy w końcu doprowadziła do remisu miała kilka szans, by wygrać, ale wspomniany Flejtuch nie dał się zaskoczyć.

relacja ze strony www.futmal.pl

NIWA NOWA WIEŚ -  ZATORZANKA ZATOR 1:1 (0:1)

BRAMKI:
0:1 Dawid Nycz (samobójcza) 30'
1:1 Mariusz Piskorek (rzut karny) 66'

SKŁAD NIWY:
Tlałka - Deska (75 D. Merta), K. Żmuda, Gardyński, Stawowczyk, Nycz, P. Merta (60 Łęcki), Flis, Klimczyński, A. Żmuda (50 Zięba), Piskorek.

SKŁAD ZATORZANKI:
Flejtuch - K. Wolanin, Skrobacz, Pindel, Stefaniak, A. Celej, Stanek, Mika, Michałek, Piela, Woźniak.

POZOSTAŁE MECZE 21 KOLEJKI:
Halniak Maków Podhalański 5-2 LKS Żarki
LKS Jawiszowice 2-1 Garbarz Zembrzyce