Wiosna na start, podejmujemy LKS Bobrek!

Nareszcie. Po długiej zimowej przerwie i solidnej dawce treningów do gry wracają piłkarze wadowickiej Ligi okręgowej. Na pierwszy ogień Niwa Nowa Wieś podejmie na własnym stadionie LKS Bobrek.

LKS Bobrek to jeden z beniaminków ligi okręgowej w tym sezonie, a zarazem spore zaskoczenie. Zaskoczenie oczywiście na plus, bo sobotni przeciwnik Niwy zajmuje po rundzie jesiennej miejsce "na pudle", co przed startem sezonu zakładali chyba tylko najwięksi optymiści.

Na taki rezultat zespołu z Gminy Chełmek złożyło się osiem zwycięstw i pięć porażek, natomiast dwa spotkania zakończyły się remisami.

Jednym z takich meczów było jesienne starcie Niwy w Bobrku, gdzie padł wynik 2:2, choć to gospodarze tamtego spotkania byli bliżej zgarnięcia pełnej puli, bowiem po golach Przemysława Janika i Dariusza Łukaszki prowadzili już 2:0. Na szczęście zawodnicy Niwy obudzili się w samą porę i najpierw kontaktowego gola zdobył Adam Żmuda, a wynik na trzy minuty przed końcem ustalił Piotr Klimczyński.

Mecz Niwy Nowa Wieś z LKS Bobrek odbędzie się w Wielką Sobotę 26. marca 2016 roku, a miejscem potyczki będzie stadion w Nowej Wsi przy ulicy Św. Floriana 68. Pierwszy gwizdek już o godzinie 14:00.

16. kolejka (26. marzec (sobota):

Brzezina Osiek - LKS Żarki (godz. 11:00)
Soła II Oświęcim - Nadwiślanin Gromiec (12:00)
Niwa Nowa Wieś - LKS Bobrek (14:00)
Unia Oświęcim - Orzeł Ryczów (14:00)
KS Chełmek - Tempo Białka (14:00)
Sokół Przytkowice - Zagórzanka Zagórze (14:00)
Jałowiec Stryszawa - Skawa Wadowice (14:00)
Dąb Paszkówka - Soła Łęki (14:00)