Zwycięstwo na trudnym terenie!

W sobotnie przedpołudnie Nasi zawodnicy wybrali się na odnowiony obiekt do Zembrzyc, aby zmierzyć się z tamtejszym Garbarzem.
Spotkanie rozpoczęło się od ataków Naszego zespołu co przyniosło już efekt w 5 minucie, kiedy to Sebastian Rzepa mocnym strzałem pod poprzeczkę i dał Nam prowadzenie.
Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.
W drugiej części gry drużyna Niwy dalej prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje bramkowe, jednak byli bardzo nieskutecznymi, a że niewykorzystane sytuacje się mszczą więc drużyna Grabarza wyprowadziła kontrę po której zdobyła wyrównującego gola.
Jednak to goście spotkania zadali zwycięski cios, kiedy to Mariusz Piskorek w sytuacji sam na sam zdobył zwycięskiego gola. W 93 minucie znakomitą sytuacje do wyrównania meczu mieli gospodarze po podyktowaniu przez arbitra rzutu karnego, lecz w fantastycznym stylu Adrian Kozieł obronił strzał Monsuru.

GARBARZ ZEMBRZYCE - NIWA NOWA WIEŚ 1:2 (0:1)

SKŁAD NIWY:
Adrian Kozieł - Tomasz Gardyński, Adam Mateja, Lucjan Stawowczyk, Eryk Zontek - Piotr Merta (Dominik Merta 75’), Paweł Flis, Dawid Nycz, Mikołaj Kukiełka (Sebastian Deska 65’), Sebastian Rzepa, Mariusz Piskorek