Gładka porażka

Grająca w mocno osłabionym składzie Niwa Nowa Wieś gładko przegrała z LKS Bestwiną 0:3 (0:1). Kontuzje oraz obowiązki zawodowe sprawiły, że w środowe popołudnie w barwach naszej drużyny oglądaliśmy mnóstwo młodych zawodników. W spotkaniu wystąpił junior Bartłomiej Michałowski, a także gościnny występ zaliczył były gracz Niwy Mariusz Naglik.

Gospodarze meczu wyszli na prowadzenie w ostatniej akcji pierwszej połowy. Wówczas do dośrodkowania z prawej strony ruszył napastnik miejscowych i uprzedzając jednego z defensorów Niwy wpakował piłkę do siatki.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. Najpierw na strzał z okolicy dwudziestego metra zdecydował się były zawodnik Niwy Nowa Wieś Damian Gacek. Pomocnik miejscowych oddał mocny, aczkolwiek wydawałoby się nie groźny strzał, jednak piłka tuż przed Damianem Pałamarczukiem zrobiła "kozioł" i zaskoczyła golkipera Niwy.

Wynik został ustalony na niespełna dziesięć minut przed końcem meczu. Wówczas goście rozegrali ładną akcję i w polu karnym znalazł się jeden z miejscowych pomocników, który huknął pod poprzeczkę nie dając szans Pałamarczukowi na skuteczną interwencję.

LKS Bestwina - Niwa Nowa Wieś 3:0 (1:0)