Porażka w Chełmku

W niedzielne popołudnie zawodnicy Niwy Nowa Wieś wybrali się na ciężki teren do Chełmka. Mecz był bardzo wyrównany, ale niestety decydujący cios zadali gospodarze, którzy w drugiej połowie po rzucie rożnym zdobyli zwycięską bramkę. Nasza drużyna próbowała odrobić straty, ale świetnie spisywał się bramkarz miejscowego KS-u.
Już w najbliższą sobotę zapraszamy na kolejny mecz. Tym razem na naszym obiakcie, a przeciwnikiem podopiecznych Kamila Żmudny będzie Sosnowianka Stanisław Dolny, początek spotkania godzina 16:00.

KS CHEŁMEK - NIWA NOWA WIEŚ 1:0 (0:0)

BRAMKI:
1:0 Mateusz Hankus 62'

SKŁAD NIWY:
Kozieł Adrian - Gardyński Tomasz, Stawowczyk Lucjan, Mateja Adam, Kukiełka Mikołaj (77' Merta Piotr), Holewa Piotr, Rzepa Sebastian (65' Zontek Eryk), Flis Paweł, Klimczyński Piotr, Piskorek Mariusz.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Garbarz Zembrzyce - Brzezina Osiek 1:1