Remis w Rajsku

Niwa Nowa Wieś zremisowała w czwartkowe popołudnie w Rajsku z miejscowym LKSem. Gospodarze postawili czwartoligowcom twarde warunki i już po pierwszej połowie prowadzili 3:0.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w siódmej minucie gry, kiedy to po centrze z rzutu rożnego jeden z miejscowych celnie główkował. Następnie nieporozumienie w szykach defensywnych Niwy sprawiło, że napastnik reprezentanta oświęcimskiej A-klasy uprzedził Kuźmę i piłka po jego strzale wtoczyła się do bramki. Trzeci gol to efekt ewidentnego błędu bramkarza Niwy, który wydawałoby się łatwą do złapania piłkę wypuścił przed siebie i jeden z miejscowych zawodników nie miał problemów z umieszczeniem jej w pustej bramce.

W drugiej części gry najpierw faulowany w polu karnym był Przemysław Dudzic, a kontaktową bramkę z "jedenastki" zdobył Szymon Śliwa. Kilka minut później nowowsianie złapali kontakt z rywalem za sprawą gola drugiego ze stoperów Niwy Wojciecha Górala, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Szymona Nowickiego i celnym strzałem głową pokonał miejscowego golkipera. Wynik ustalił Przemysław Dudzic, który ruszył do bezpańskiej piłki i w sytuacji sam na sam trafił do siatki.

LKS Rajsko - Niwa Nowa Wieś 3:3 (3:0)