Startujemy! Na początek Karpaty Siepraw

Niepełna dwa miesiące - zaledwie tyle kibice czekali na powrót do walki o czwartoligowe punkty swoich drużyn. W sobotę na stadionie w Nowej Wsi spotkają się dwie ekipy, w których zaszyły tylko kosmetyczne zmiany podczas letniej przerwy, więc jakość drużyn powinna być zbliżona do tej z ubiegłego sezonu.

Emocji nie powinno zabraknąć tym bardziej, że Niwa Nowa Wieś oraz Karpaty Siepraw - bo o nich tu mowa - stworzyły w ubiegłym sezonie wręcz kosmiczne widowisko, nawet jak na czwartoligowy poziom. W kwietniu w Sieprawiu gospodarze pokonali Niwę aż 7:6, dlatego w najbliższym meczu powinno być ciekawie.

Po za chęcią rewanżu za porażkę o której mowa wyżej, smaczku jutrzejszej potyczce dodaje fakt, że na boisku dojdzie do starcia dwóch najlepszych strzelców sezonu 2013/14. Przypomnijmy, że korona najlepszego snajpera ubiegłych rozgrywek przypadła Przemysławowi Dudzicowi, który pokonał bramkarzy rywali aż 28 razy, ale niemalże do samego końca "gonił go" Krzysztof Zając. Grający trener ekipy z Sieprawia zdobył 22 bramki. Kto będzie górą w tym pojedynku okaże się już jutro.

1. kolejka IV ligi
Niwa Nowa Wieś - Karpaty Siepraw