Współpracujemy z Telewizją Kęty

Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym nawiązaliśmy współpracę z Telewizją Kęty - jedynym portalem informacyjnym w którym można znaleźć wszystkie najświeższe aktualności z terenu naszej Gminy.

TVK powstała w 2009 roku i wraz z biegiem czasu coraz prężniej się rozwija i otwiera na nowe propozycje. Dziś do bogatej już listy realizacji przez kęcką telewizję dołącza futbol za sprawą Niwy Nowa Wieś.

Wkrótce na stadionie przy ul. Św. Floriana będziemy mogli zobaczyć kamery TVK, a na stonie www.tvkhd.pl znajdziemy informacje o meczach, relacje z czwartoligowych spotkań, a także pomeczowe wywiady.

Ponadto na stronie www.tvkhd.pl można znaleźć mnóstwo filmów, wiadomości, reportaży oraz wiele, wiele innych ciekawych materiałów.

Kliknij TUTAJ, aby przejść na stronę Telewizji Kęty.