"Myślę, że ostatecznie to my byliśmy bliżej zwycięstwa " - mówi Sebastian Deska

Przedstawiamy krótki komentarz Sebastiana Deski do wczorajszego spotkania pomiędzy Niwą a Jawiszowicami.

"Kolejny cieżki mecz i kolejny raz przyszło nam gonić wynik. Troszke słabo weszliśmy w to spotkanie jednak strata bramki podziałała na nas motywująco, a drużyna po raz kolejny pokazała charakter i po świetnie rozegranym rzucie wolnym szybko wyrównaliśmy wynik spotkania. W drugiej połowie udało... nam się zdominować rywala, ale ciągle musieliśmy uważac na groźne kontry wyprowadzane przez drużynę z Jawiszowic. Świetną robotę wykonali nasi środkowi obrońcy wyłączając z gry najlepszego napastnika w lidze. Myślę, że ostatecznie to my byliśmy bliżej zwycięstwa w tym spotkaniu zwłaszcza, że u siebie jesteśmy niezwykle mocni. Szanujemy jednak ten punkt bo drużyna z Jawiszowic jak pokazuje tabela ma spory potancjał i w piłkę grać potrafi.Teraz już nie rozpamiętujemy tego co było a skupiamy się na kolejnych spotkaniach."