Niwa najlepsza w Kobiernicach!

Niwa Nowa Wieś po raz kolejny wygrała turniej im. Włodzimierza Gąsiorka, który był rozgrywany tym razem w Kobiernicach. W rozgrywkach oprócz naszej drużyny oraz gospodarzy zagrała ekipa Orła Witkowice.

W drużynie Niwy Nowa Wieś mogliśmy oglądać sporą grupę juniorów naszego klubu, którzy zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu.

W pierwszym meczu piłkarze Andrzeja Tomali wygrali z Orłem Witkowice 4:0. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Bartłomiej Zwaryczuk, Mariusz Piskorek, Przemysław Dudzic oraz Mateusz Śleziak. W drugim spotkaniu nowowsianie pokonali miejscową Sołę 2:0 po bramkach Mariusza Piskorka oraz kolejnego z juniorów Łukasza Łęckiego i stało się jasne, że biało-niebiescy zajmą pierwszą lokatę w turnieju.
W ostatnim meczu imprezy Soła Kobiernice pokonała Orła Witkowice 4:2.

Mecze w turnieju były rozgrywane system "każdy z każdym" (grano 2 x 25 minut).

Wyniki turnieju:

Niwa Nowa Wieś - Orzeł Witkowice 4:0
Bramki: Bartłomiej Zwaryczuk, Mariusz Piskorek, Przemysław Dudzic, Mateusz Śleziak.

Soła Kobiernice - Niwa Nowa Wieś 0:2
Bramki: Mariusz Piskorek, Łukasz Łęcki.

Soła Kobiernice - Orzeł Witkowice 4:2

Końcowa tabela:

Niwa wystąpiła w składzie:

Artur Kuźma, Grzegorz Gacur, Mateusz Śleziak, Tomasz Chwierut, Szymon Śliwa, Paweł Brańka, Bartłomiej Zwaryczuk, Sebastian Kajor, Piotr Merta, Szymon Rozner, Mariusz Piskorek, Bogdan Swarzyński, Przemysław Dudzic, Łukasz Łęcki, Piotr Zacny, Sebastian Luranc.

Fot. archiwum