Przyjeżdża lider

Po pucharowym starciu z MKS Trzebinią-Siersza, piłkarzom Andrzeja Tomali przyjdzie się zmierzyć z kolejną czołową drużyną czwartej ligi. W sobotnie popołudnie do Nowej Wsi zawita Jurzenka Giebułtów, a więc lider rozgrywek. Początek tego meczu o godzinie 16:00.

Jutrzenka Giebułtów to główny faworyt do awansu do trzeciej ligi w tym sezonie. Prowadzeni przez Jana Cyniewskiego piłkarze są liderem rozgrywek niemalże od początku sezonu i obecnie mają na koncie 50 punktów. To wynik o dwa "oczka" lepszy od plasujących się tuż za ich plecami zespołów MKS Trzebini-Siersza oraz rezerw Cracovii.

Jesienią w starciu Jutrzenki i Niwy lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali naszą drużynę 1:0 po golu Macieja Papieża.

Jutrzejszy mecz Niwy z Jutrzenką będzie jedynym spotkaniem 26. kolejki IV ligi. Pozostałe siedem starć ze względu na zły stan boisk zostały przełożone.

26. kolejka IV ligi
Niwa Nowa Wieś - Jutrzenka Giebułtów